KONTAKTY

Jiří Elčkner
T. Novákové 262
569 92 Bystré
tel: +420 777 154 921
napište nám


OBCHODNÍ PODMÍNKY
Obchodní podmínky

Obuv MADLER

Jiří Elčkner

T. Novákové 262. Bystré 569 92

IČ: 64208796, DIČ: CZ6310220224

 

Všeobecné podmínky jsou platné pro nákup v internetovém obchodě firmy MADLER, který je provozovaný na internetové adrese: www.madler.cz, tyto všeobecné podmínky upřesňují a vymezují práva a povinnosti firmy MADLER, jakož to prodávajícího na straně jedné a spotřebitele, jakož to kupujícího na straně druhé.   (Pozn. spotřebitelem se rozumí osoba, která při uzavírání a plnění smlouvy nejedná v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti (podle občanského zákoníku), fyzická nebo právnická osoba, která nakupuje výrobky nebo užívá služby za jiným účelem než pro podnikání s těmito výrobky nebo službami)

Veškeré smluvní vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí právním řádem České republiky. Je-li smluvní stranou spotřebitel, řídí se vztahy neupravné obchodními podmínkami zákonem č. 89/2012 Sb., občanským zákoníkem, ve znění pozdějších předpisů (dále jen "občanský zákoník") a zákonem č. 634/1992 Sb. o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů (dále jen "zákon o ochraně spotřebitele"). Je-li smluvní stranou podnikatel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami občanským zákoníkem.

 

Objednávka a uzavření kupní smlouvy

Pro konkrétní objednávku kupujícícho platí výlučně Všeobecné obchodní podmínky v jejich znění platném k datu objednávky. Návrhem k uzavření kupní smlouvy (nabídkou) je umístění nabízeného zboží firmy na internetové stránky. Kupní smlouvá vzniká odesláním objednávky kupujícím a následným příjetím objednávky firmy MADLER. Prodávájící vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou, tzn. odeslání objednávky s dodatkem nebo odchylkou, která podstatně nemění podmínky nabídky, není přijetím nabídky). Uzavření kupní smlouvy je možné pouze v českém jazyce.

Kupující zadá závaznou objednávku tak, že provede objednávku online s uvedením požadovaných údajů. Před odesláním objednávky je kupujícímu umožněno zkontrolovat a měnit vstpuní údaje. které do objednávky vložil. Po odeslání objednávky zašle firma MADLER kupujícímu e-mail, na jím uvedenou adresu v objednávce, kterým potvrdí příjem objednávky a uvede rekapitulaci dané objednávky.

Uzavřením kupní smlouvy kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito všeobecnými podmínkami a že s nimi souhlasí.

 

Označení zboží a cena zboží

V internetovém obchodě  je u každého jednotlivého zboží uvedeno označení, včetně popisu hlavních vlastností produktu - např. materiál, podšívka, barva apod.

U každého jednotlivého zboží je přímo v konkrétní nabídce internetovéh obchodu uvedena celková cena zboží v českých korunách (CZK). Tato cena je konečná a je uvedená včetně všech daní a poplatků. Platí vždy cena produktu v době odeslání objednávky, přičemž prodávající je oprávněn ceny zboží měnit s tím, že na již uzavřenou kupní smlouvu nebude mít taková změna ceny vliv.

 

Platební podmínky

Kupující má v rámci úhrady kupní ceny možnost zvolit si následující způsoby platby:

1. Platba dobírkou

2. Hotově při osobním převzetí na pobočce

ad1) Platba na dobírku je provedena při dodání zboží - kupní cena bude uhrazena kupujícím v hotovosti při převzetí zboží.

ad2) Platba bude provedena hotově při osobním převzetí na některé z kamených prodejen:

Obuv MADLER - pobočka Polička

Riegrova 6, Polička 572 01

 

Obuv MADLER - pobočka Bystré

nám. Na Podkově 9, Bystré 569 92

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Zasílání zboží

Firma zpostředkuje dopravu zboží v rámci České repubilky v době od pondělí do pátku. Dodávka zboží se uskuteční do 10 pracovních dní po odeslání objednávky. Zboží bude kupujícímu dodáno na adresu, která bude uvedena v závazné objednávce, přičemž se však musí jednat o dodací adresu v rámci České republiky. Zásilka bude obsahovat objednané zboží, záruční list a fakturu.

Společnost si bude účtovat za dopravu zboží 150 Kč vč. DPH (cena bude připočtena k ceně objednaného zboží), při nákupu nad 2.500 Kč vč. DPH je poštovné zdarma.

 

Právo spotřebitele na odstoupení od smlouvy

Odstoupení od smouvy je možné těmito způsoby:

Kupující přinese zboží osobně na jednu z kamených prodejen, přinese objednané zboží s dokladem o zakoupení (faktura) a v případě, že zboží nebude znehodnoceno, bude nenošené a nepoškozené, má kupující možnost vybrat si jiné zboží v téže částce, kterou uhradil za dodávku zboží nebo mu budou vyplaceny všechny peněžní prostředky. Možnost vrácení zboží platí po dobu 14 dní od doručení zásilky zákazníkovi.

Druhou možností je, že kupující na vlastní náklady zašle zboží poštou spolu s fakturou na adresu firmy: Jiří Elčkner, T. Novákové 262, Bystré 569 92

 

Ochrana osobních údajů

Kupující uzavřením kupní smlouvy vyjadřuje svůj souhlas se zpracováním a shromažďováním svých osobních údajů v databázi společnosti MADLER pro naplnění účelu kupní smlouvy. Tímto účelem se rozumí vyřizování objednávek zadaných společnosti MADLER v rámci internetového obchodu. Kupující uzavřením smlouvy zároveň souhlasí se zpracováním svých osobních údajů v databázi prodávajícícho, a to až do doby vyjádření nesouhlasu kupujícícho s tímto zpracováním. Firma MADLER ručí za za důvěrné zacházení se všemi uloženými osobními údaji zaregistrovaných osob. Kupující má právo na informaci o zpracování svých osobních údajů, právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, včetně dalších zákonných nároků. Osobní údaje je možno na základě žádostku kupujícího odstranit z databáze prodávajícího. Zpracování osobních údajů kupujícíšho se provádí přísně v souladu se zákonnými požadavky, zejména v souladu se zákonem č. 101/2000Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Firma MADLER zaručuje, že osobní údaje zákazníků nebudou předány žádné další osobě.

Jednotlivé kupní smlouvy jsou po svém uzavření archovovány v elektronické i tištěné podobě a jsou přístupné pouze prodávajícímu, případně subjektu pověřenému archovací.

 

Kontakt:

Sídlo firmy:

Jiří Elčkner

T. Novákové 262, Bystré 569 92

tel.+420 777 154 921

 

Kamenné prodejny:

OBUV MADLER - pobočka Polička

Riegrova 6, Polička 572 01

tel. +420 727 918 893

 

OBUV MADLER - pobočka Bystré

nám. Na Podkově 9, 569 92 Bystré

tel. +420 775 559 603


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ